Toyota Prius remontas Vilniuje

Toyota Prius remontas vertinantiems kokybę !

Toyota Prius remontas Vilniuje atliekamas vadovaujantis gamintojo pateikta technine informacija ir rekomendacijomis. Mūsų specialistų darbas užtikrins aukštą aptarnavimo lygį ir atliktų darbų kokybę. Be to, mūsų aptarnavimo centras turi savo atsarginių dalių sandėlį ir visas reikalingas eksploatacines medžiagas kokybiškam remontui įgyvendinti. Kreipdamiesi pagalbos į mūsų aptarnavimo centrą, sutaupysite daug laiko, nes jums nereiks savarankiškai ieškoti reikalingų atsarginių dalių.

Šiandien hibridinės transporto priemonės tampa vis populiaresnės. Palyginti su tradicinėmis transporto priemonėmis, jos yra patikimesnės, ekonomiškesnės ir mažiau kenksmingos aplinkai. Tačiau hibridiniai automobiliai yra sudėtingesnis, jų taisymui reikalinga speciali įranga ir aukštos kvalifikacijos meistrai. Visa tai galite rasti mūsų servise.

” EV Centras ” užsiima Prius, Prius Plius modelių remontu ir diagnostika Vilniuje. Mes suteiksime jums būtinas konsultacijas visais kylančiais klausimais.

Įmonės misija: Teikti klientams optimaliausias automobilių remonto paslaugas. Su klientais dalinamės turimomis žiniomis ir stengiamės visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius, sukuriame savo klientams individualių pasiūlymų ir paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą.

Tai reiškia, kad mes dirbame, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, o šis pasitikėjimas mus veda lyderystės link.

Toyota Prius remontas Vilniuje

Norėdami išvengti gedimų, susisiekite su mūsų specialistais, ir jums bus suteikta greita ir profesionali hibridinio automobilio priežiūra.

Toyota Prius Hibridinių automobilių remontas – vertinantiems kokybę !

Prius paliko ryškų pėdsaką automobilių istorijoje

Vertėtų pažymėti, jog per palyginti trumpą 18 metų laikotarpį nuo pasirodymo rinkoje pradžios Prius paliko ryškų pėdsaką automobilių istorijoje. Tai vienas reikšmingesnių paskutiniojo šimtmečio automobilių. Ne kiekvienas patikėjo vizija, jog hibridai gali būti labai svarbūs ateities mobilumo raidai ir planetos gerovei, tačiau dabar Prius ir hibridinės technologijos reikšmė yra akivaizdi. Šis hibridinis automobilis padėjo tvirtą pamatą aplinkos neteršiančių transporto priemonių ateičiai.
Kiekvienąkart pasirodę naujos kartos Prius modeliai išsiskyrė vis mažesniais taršos rodikliais, didesne kuro ekonomija ir moderniomis novatoriškomis technologijomis.
Šio automobilio vairavimas – unikali ir maloni patirtis. Važiuojant nedideliu greičiu, galima tyrinėti miesto gatves mėgaujantis elektrinio variklio teikiama ramybe. Didinant greitį, įsijungia benzininis variklis. Viskas vyksta paprastai ir intuityviai, kaip ir standartiniame automobilyje.

Elektromobilių ir Hibridų remonto Paslaugos

 • 01

  Autodiagnostika

  Autodiagnostika atliekame naudojant tik profesionalią diagnostinę įrangą su originalia programine įranga.
 • 02

  Elektronikos remontas

  Automobilių elektronikos remontas, nustatome gedimus, remontuojame elektros instaliacijos gedimus.
 • 03

  Baterijų remontas

  Baterijų remontas Hibridams ir Elektromobiliams atliekamas naudojant pažangiausia įranga skirta baterijų testavimui, celių balansavimui, regeneravimui.
Automobiliu remonto paslaugos evcentras
 • 05

  Techninė priežiūra

  Nelaukite, kol automobilis sustos ir negalėsite tęsti kelionės – neatidėliokite remonto.
 • 04

  Elektromobilių dalys

  Elektromobilių dalys priedai ir aksesuarai platus pasirinkimas. Aukštos kvalifikacijos specialistai padės išsirinkti reikalingą detalę jūsų automobiliui.
 • 06

  Elektromobilių gamyba

  Automobilio perdarymas į elektromobilį. Kreipkitės ir mūsų specialistai perdarys Jūsų automobilį į elektrinį.