Hibridų remontas autoservise ``EVCENTRAS``

Specializuotas hibridų remontas ir diagnostika Vilniuje

Hibridų remontas atliekamas vadovaujantis gamintojo pateikta technine informacija ir rekomendacijomis. Laiku atliekama ir kompetentinga priežiūra yra automobilio veikimo garantas. Dėl hibrido įrangos vieno mazgo gedimo galimi kitų mazgų gedimai, dažnai sukeldami visišką visų hibridinių sistemų „paralyžių“.

Hibridinių transporto priemonių techninės priežiūros reguliarumas priklauso nuo klimato sąlygų ir bendro jos komponentų bei mazgų susidėvėjimo laipsnio. Prevencinė hibridinių automobilių priežiūra turėtų būti atliekama kas 10 tūkstančių kilometrų. Apskritai hibridiniai automobiliai išsiskiria geru eksploatavimo patikimumu, tačiau jie turi ir silpnųjų vietų.

Nežinant pagrindinių hibridinio automobilio įrenginio principų ir jo priežiūros reikalavimų, geriau tokio dalyko nesiimti pačiam namų sąlygomis. Šioje situacijoje tikslingiau patikėti šį reikalą profesionalams, kurie gerai išmano tokią techniką.

Įmonės misija: Teikti klientams optimaliausias automobilių remonto paslaugas. Su klientais dalinamės turimomis žiniomis ir stengiamės visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius, sukuriame savo klientams individualių pasiūlymų ir paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą.
Tai reiškia, kad mes dirbame, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, o šis pasitikėjimas mus veda lyderystės link.

Hibridų remontas

Hibridinių automobilių remontas – vertinantiems kokybę

 

„EVCENTRAS“ siūlo profesionalią pagalbą hibridiniams automobiliams. Hibrido remontas ir diagnostika atliekamas atsižvelgiant į gamintojo pateikta technine informacija. Įmonės darbuotojai yra sukaupę ilgametę specializuotos veiklos patirtį, visada pasiruošę spręsti iškilusias problemas ir priimti naujus iššūkius. Negaišindami Jūsų brangaus laiko, patys surasime automobilio remontui reikalingas detales. Visiems atliekamiems darbams ir parduodamoms atsarginėms dalims suteikiame garantiją.

 

 • Išsami diagnostika: Kompiuterinė autodiagnostika atliekame naudojant tik profesionalią diagnostinę įrangą su originalia programine įranga.
 • Protingos kainos: Prieš pradėdami remontuoti automobilį, pateikiame sąžiningą gedimų ataskaitą.
 • Aukšta darbo kokybė: Mūsų meistrai žino visas hibridinių automobilių silpnąsias vietas ir turi visą reikalingą įrangą joms pašalinti.
 • Platus atsarginių dalių ir priedų asortimentas: Atsargines dalis ir priedus galite užsisakyti tiesiogiai mūsų svetainėje.
 • Nuolaidų sistema: Taikoma lanksti nuolaidų sistema !

 

Hibrido baterijų remontas ir diagnostika

 

Baterijų remontas hibridams atliekamas naudojant pažangius prietaisus, ( Beterijos Voltažo matavimas, Beterijos varžos matavimas, Baterijos mAH talpos matavimas ). Neturint reikiamos kvalifikacijos ir įrangos HV baterijos remontas beprasmis baterija pakartotinai suges vėl ir vėl. Jūsų patogumui sugedusią baterija operatyviai pakeisime į restauruotą ( Pagal poreikį: Nauja ) arba suremontuosime per 24h, suteiksime 6 – 12 mėn garantiją. Priimame remontui tiek automobilius su sugedusiomis baterijomis, tiek nuimtas baterijas. Taip pat priimame baterijas iš kitų miestų per siuntų kurjerius.

Elektromobilių ir Hibridų remonto Paslaugos

 • 01

  Autodiagnostika

  Autodiagnostika atliekame naudojant tik profesionalią diagnostinę įrangą su originalia programine įranga.
 • 02

  Elektronikos remontas

  Automobilių elektronikos remontas, nustatome gedimus, remontuojame elektros instaliacijos gedimus.
 • 03

  Baterijų remontas

  Baterijų remontas Hibridams ir Elektromobiliams atliekamas naudojant pažangiausia įranga skirta baterijų testavimui, celių balansavimui, regeneravimui.
Automobiliu remonto paslaugos evcentras
 • 05

  Techninė priežiūra

  Nelaukite, kol automobilis sustos ir negalėsite tęsti kelionės – neatidėliokite remonto.
 • 04

  Elektromobilių dalys

  Elektromobilių dalys priedai ir aksesuarai platus pasirinkimas. Aukštos kvalifikacijos specialistai padės išsirinkti reikalingą detalę jūsų automobiliui.
 • 06

  Elektromobilių gamyba

  Automobilio perdarymas į elektromobilį. Kreipkitės ir mūsų specialistai perdarys Jūsų automobilį į elektrinį.