Tesla baterijos remontas

Tesla baterijos remontas specializuotame autoservise Vilniuje

Tesla baterijos remontas Vilniuje atliekamas naudojant pažangiausia įranga skirta baterijų testavimui, celių balansavimui, regeneravimui. Po remonto atliekamas specialus akumuliatoriaus balansavimas ir keli testavimo ciklai. Visi darbai atliekami laikantis gamintojo technologinių rekomendacijų.

„EVCENTRAS“ siūlo profesionalu Tesla baterijų remontą ir pagalbą. Remontas ir diagnostika atliekamas atsižvelgiant į gamintojo pateikta technine informacija. Įmonės darbuotojai yra sukaupę ilgametę specializuotos veiklos patirtį, visada pasiruošę spręsti iškilusias problemas ir priimti naujus iššūkius.

Neturint reikiamos kvalifikacijos ir įrangos HV baterijos remontas beprasmis baterija pakartotinai suges vėl ir vėl. Baterijos diagnostikai naudojami labai tikslūs matavimo prietaisai. Vienas svarbiausių parametrų yra HV baterijos talpa mAh (miliampervalandė).

Priimame remontui tiek automobilius su sugedusiomis baterijomis, tiek nuimtas baterijas. Taip pat priimame baterijas iš kitų miestų per siuntų kurjerius !

Įmonės misija: Teikti klientams optimaliausias automobilių remonto paslaugas. Su klientais dalinamės turimomis žiniomis ir stengiamės visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius, sukuriame savo klientams individualių pasiūlymų ir paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą.

Tai reiškia, kad mes dirbame, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, o šis pasitikėjimas mus veda lyderystės link.

Tesla baterijos remontas Vilniuje

Elektromobilių ir Hibridų remonto Paslaugos

 • 01

  Autodiagnostika

  Autodiagnostika atliekame naudojant tik profesionalią diagnostinę įrangą su originalia programine įranga.
 • 02

  Elektronikos remontas

  Automobilių elektronikos remontas, nustatome gedimus, remontuojame elektros instaliacijos gedimus.
 • 03

  Baterijų remontas

  Baterijų remontas Hibridams ir Elektromobiliams atliekamas naudojant pažangiausia įranga skirta baterijų testavimui, celių balansavimui, regeneravimui.
Automobiliu remonto paslaugos evcentras
 • 05

  Techninė priežiūra

  Nelaukite, kol automobilis sustos ir negalėsite tęsti kelionės – neatidėliokite remonto.
 • 04

  Elektromobilių dalys

  Elektromobilių dalys priedai ir aksesuarai platus pasirinkimas. Aukštos kvalifikacijos specialistai padės išsirinkti reikalingą detalę jūsų automobiliui.
 • 06

  Elektromobilių gamyba

  Automobilio perdarymas į elektromobilį. Kreipkitės ir mūsų specialistai perdarys Jūsų automobilį į elektrinį.